درباره ما

تاریخچه شرکت

شرکت سازه های آلومینیومی رادبه (سالورا) در سال 1389 با هدف تولید انواع فرآورده های فویل آلومینیوم بنیان گذاری گردید. سالورا با تکیه بر سرمایه واقعی و ارزشمند نیروی انسانی خود، که متخصص، کوشا و علاقه مند میباشند و همچنین بهره گیری از فن آوریهای نوین تولید و تکنولوژی روز، موفق به تسخیر بازارهای جدید و ارائه محصولات متنوع شده و در صدر واحدهای بخش خصوصی در زمینه تولید فرآورده های مرتبط با فویل آلومینیوم قرار گرفته است. سالورا اولین و تنها شرکت ایرانی با توان تولید سیل القایی با ضخامت یک میلی متر می باشد، همچنین این شرکت تولید کننده فویل های آلومینیومی صنایع غذایی + چاپ + پانچ در اشکال مختلف در شرق کشور است که محصولات خود را با در ا ختیار گرفتن متخصصان مجرب و تلاش شبانه روزی و با توجه به نیاز بازار داخلی با بهترین کیفیت و بالاترین کارآیی (در سطح نمونه های مرغوب بین المللی) در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. هدف سالورا تولید و عرضه محصولاتی است که پاسخگوی انتظارات و خواسته های مصرف کنندگان، به ویژه در خصوص کیفیت کالا باشد.

زمینه فعالیت شرکت

تولید فرآورده های مرتبط با فویل آلومینیوم به صورت ؛

  • انواع فویل های آلومینیوم در اشکال مختلف هندسی با چاپ های متفاوت برای ظروف غذایی و لبنی…
  • انواع واشر سیل های القایی جهت مصارف شرکت های تولید فرآورده های شیمیایی و نفتی، انواع سموم کشاورزی، انواع روغن های خوراکی، انواع روغن موتور، روغن ترمز و  روغن های صنعتی، انواع محصولات آرایشی،…

اهداف شرکت

  • حفظ رهبری بازار و پیشتازی در عرضه محصولات جدید در کشور
  • حفظ سالورا به عنوان برند برتر در بازار
  • کسب جایگاه معتبر در بازارهای بین المللی
  • ارتقاء فناوری
  • سرمایه گذاری در افزایش ظرفیت جدید
  • بهبود مستمر سیستم تولید و کیفیت محصولات
  • تولید و ارائه محصولات جدید با قیمتهای رقابتی

مزایای تولیدات ما در بخش فویلهای آلومینیومی:

شرکت سالورا به عنوان یکی از مهمترین تولید کنندگان فویلهای آلومینیومی در ایران، به تولید این محصول، جهت مصارف مختلف و بخصوص مصارف بسته بندی، می پردازد. در واقع شرکت سالورا با آگاهی از تکنولوژی روز دنیا و در اختیار داشتن دستگاههای پیشرفته قادر به تولید فویل در سایز های مختلف، اشکال هندسی متفاوت و با کیفت بسیار بالا است. همینطور این شرکت قادر است فویل های آلومینیومی را با چاپ های مختلف مطابق میل مشتریان محترم به صورت چاپ لوگو در وسط درب محصول، یا چاپ رگباری و یا هولوگرام ارائه نماید.   

مزایای تولیدات ما در بخش سیل های القایی:

محصولات شرکت سالورا با ضخامتهای مختلف مناسب استفاده در دستگاههای ودگذار مورد استفاده در کارخانجات تولید کننده محصولات کشاورزی، آرایشی و بهداشتی و نفتی میباشد. علاوه بر این محصولات این شرکت به صورت بسته بندی سورت شده تیوبی ( Sorting) به مشتریان ارائه میگردد که در کنار سهولت امر بسته بندی صرفه جویی اقتصادی نیز برای مشتریان محترم به همراه خواهد داشت. در واقع شرکت سالورا تنها تولید کننده ایرانی واشرهای سیل القایی در بسته بندی تیوبی است. لازم به توضیح است که در مرحله ای از فرآیند سیل القایی لايه پليمری بر اثر ذوب شدن باعث چسبیدن فویل به دهانه بطری می شود. اگر در ظرف را باز کنيم، مقوای کاغذی يا فوم داخل درب قرار گرفته و فويل آلومينيومی به دهانه ظرف چسبيده است. برخی محصولات شرکتهای تولیدی سیل القایی به گونه ای است که فوم مورد استفاده در واشر آنها تحمل دمای بالا را نداشته و پس از سیل کردن فوم به آلومینیوم میچسبد و یا اینکه میسوزد، در نتیجه ناقص شده و درزبندی و یا پلمب مناسبی را نمیدهد. از این روست که شرکت تولیدی سالورا با به کارگیری تحقیقات گسترده موفق به استفاده از مواد اولیه خوب بین المللی با کیفیت بسیار بالا شده است که نه تنها مشکلات مطرح شده را ندارد بلکه درزبندی کاملی برای محصولات ارائه میدهد.

توان تولیدی:

سالورا با استعانت از خداوند متعال و با اتکا به دانش فنی قادر به تولید بیش از 1000000 قطعه فویل آلومینیومی و 500000 قطعه سیل القایی در روز می باشد.